Utorok, 19. októbra, 2021Meniny má Kristián

TJ Štart Nové Zámky - Farmakol Prešov 34:29 v 4. zápase semifinále

TASR|1. máj 2003 o 20:53

Nové Zámky 1. mája (TASR) - Medzinárodná liga hádzanárov HIL mala vo štvrtok na programe štvrté semifinálové stretnutie play off o majstra SR, v ktorom ...

Nové Zámky 1. mája (TASR) - Medzinárodná liga hádzanárov HIL mala vo štvrtok na programe štvrté semifinálové stretnutie play off o majstra SR, v ktorom TJ Štart Nové Zámky vyhrali nad Tatranom Prešov 34:20.

TJ Štart Nové Zámky - ŠK Farmakol Tatran Prešov 34:29 (18:13)

Najviac gólov: Galla 7, M. Stráňovský 7, Szapu 6 - Pekár 5, Radčenko, Kruca, Tumidalský po 4. Rozhodcovia: Dostál a Macharáček (obaja ČR), 7 m hody: 3/3 - 4/2, vylúčení 6:6, ČK: Galla (N. Zámky) za 3 vylúčenia, 900 divákov.

Na zápasy 2:2, piaty zápas sa hrá v nedeľu 4. mája v Prešove.

Družstvo Nových Zámkov nastúpilo vo veľmi oslabenej zostave, keďže chýbali traja hráči základnej zostavy. Na hre domáceho družstva to však nebolo vidieť a od začiatku udávalo tempo hry. V druhom polčase v 14. minúte viedli o desať gólov 27:17 a tento náskok si udržali svojou perfektnou hrou až do konca stretnutia. Na ihrisku bolo len jedno mužstvo, a to hráči Nových Zámkov.