Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

Titul v šprinte Marekovi Matiaškovi

SITA|Publikované 15. sep 2006 o 18:26

VYHNE 15. septembra (SITA) - Titul majstra Slovenska v rýchlostných pretekoch na 4 km v letnom biatlone si na domácom šampionáte vo Vyhniach vybojoval Marek Matiaško pred svojím bratom Miroslavom a Jozefom ...

VYHNE 15. septembra (SITA) - Titul majstra Slovenska v rýchlostných pretekoch na 4 km v letnom biatlone si na domácom šampionáte vo Vyhniach vybojoval Marek Matiaško pred svojím bratom Miroslavom a Jozefom Škovierom. V kategórii žien súťažila iba jedna pretekárka a tak titul nemohli udeliť. Podobná situácia bola aj v kategórii starších dorasteniek, kde boli na štarte iba dve pretekárky. V sobotu šampionát pokračuje pretekmi s hromadným štartom.

Výsledky - rýchlostné preteky:

MUŽI (4 km): 1. Marek Matiaško 15:51,9 (0 tr. okruhov), 2. Miroslav Matiaško (obaja VŠC Dukla Banská Bystrica) +14,4 (2), 3. Jozef Škoviera (NOVES Štrbské Pleso) +54,8 (1)

ŽENY (3 km): 1. Vladimíra Točeková (UMB Banská Bystrica) 18:04,5 (5)

JUNIORI (4 km): 1. Peter Vozár 16:43,0 (1), 2. Vítězslav Jureček (obaja VŠC Dukla Banská Bystrica) +1:38,0 (2), 3. Tomáš Sanitra (KB Osrblie) +2:13,6 (4)

JUNIORKY (3 km): 1. Eliška Švikruhová (ŠŠSM MŠK Brezno) 13:42,5 (1), 2. Jana Vladárová (VA Liptovský Mikuláš) +30,3 (1), 3. Ivana Šulejová (KB Osbrlie) +2:06,8 (1)

ST. DORASTENCI (4 km): 1. Peter Ridzoň (KB Osrblie) 17:48,9 (3)

ST. DORASTENKY (3 km): 1. Barbora Prášilová (ŠKP Čadca-Skalité) 20:00,4 (9)

ML. DORASTENCI (3 km): 1. Peter Kazár (ŽP Podbrezová) 12:37,6 (3)

ML. DORASTENKY (2,5 km): 1. Natália Prekopová (VŠC Dukla Banská Bystrica) 13:46,5 (5)