Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Tipujeme zápasy ôsmeho kola

Sportnet|Publikované 24. sep 2006 o 22:00

Spišská Nová Ves - Neoddeliteľnou súčasťou futbalových súťaží je Tipovacia liga so Spišským denníkom KORZÁR. Tá pokračuje po prestávke jubilejným 10.

ročníkom.

Pravidlá hry:

Už týždeň vopred bude v Spišskom denníku KORZÁR uverejnený tiket s ponukou zápasov na nové kolo. Súťažiaci vypíše typy známym systémom 1 - výhra, 0 - remíza, 2 - prehra a vyplnený tiket pošle alebo osobne prinesie do našej redakcie. Za každý správny tip na jednotlivý zápas vždy získa súťažiaci do svojej bilancie dva body.

Za nesprávny tip sa jeden bod odratáva.

V priebehu súťaže bude mať každý súťažiaci svoju kladnú alebo zápornú bilanciu. Každý utorok budeme tieto tipy vyhodnocovať. Výsledky budú zverejňované formou tabuľky vždy v stredu alebo vo štvrtok (pokračovanie) spolu s priebežným poradím súťažiacich.

Každý bude tipovať a súťažiť pod svojím menom, ktorým bude uvádzaný v tipovacej tabuľke. Toto meno nesmie počas súťaže meniť a vždy môže zaslať len jeden tiket! Ak súťažia napríklad spolu otec a syn a majú rovnaké meno a priezvisko, treba uviesť za meno skratku st. (starší) alebo ml. (mladší).

Schránku pri redakcii vyberáme naposledy v sobotu o 15. hodine, UZÁVIERKA TIPOV POSIELANÝCH POŠTOU BUDE V PIATOK O 15. HODINE. Tikety, ktoré prídu v pondelok nebudeme brať do úvahy.

Adresa: Spišský denník KORZÁR, Spišská Nová Ves, Zimná 49, 052 01.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.