Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Tigri chcú prerušiť nepríjemnú sériu a chcú sa vyhnuť ďalšiemu fiasku

Sportnet|Publikované 30. okt 2003 o 23:00

Košice - Po poltuctovom debakli v 12. kole II. futbalovej ligy v Šali, cestujú futbalisti 1. FC Košice opäť na ihrisko súpera, zhodou okolností opäť

na pôdu nováčika, tentoraz do Kysuckého Lieskovca. Na Kysuciach sa budú snažiť prerušiť ostrašujúcu sériu deviatich prehier po sebe.

"Radi by sme ukončili túto nepriaznivú bilanciu. Je to dosť nebezpečná a deprimujúca šnúra, ktorú ťaháme. Na druhej strane v našom podvedomí stále rezonujú problémy okolo klubu. Navyše sa nám zranili alebo ochoreli viacerí hráči, takže pocestujeme v dosť oklieštenej zostave. Neviem povedať, ako to dopadne priamo na ihrisku. Samozrejme, pôjdeme tam vyhrať," povedal pred zápasom kapitán 1. FC Marek Sapara (na snímke s loptou). 1. FC chýbali v Šali všetci útočníci, aj tentoraz je však veľká absencia hráčov - Lapšanský, Zeher, Juhás, Vágner má štyri žlté karty a Ľ. Gajdoš je v reprezentačnom výbere do 20 rokov, ktorá štartuje na turnaji v Kórei. "Neviem, ako to bude s dorastencami - či pôjdu s nami, alebo budú k dispozícii dorastu." Košičania hrali vo Vranove 0:0, na Rapide prehrali 0:1, v Báči inkasovali "štvorku", teraz v Šali "šestku" a vonku ich čaká piaty nováčik. Absencia tigrov veru neveští nič dobré pred týmto stretnutím. Navyše, keď kysucký Lieskovec doma neprehral a inkasoval len jediný gól... "Pred súbojom nemáme žiadne obavy. Uvidíme však, aké to bude cez zápas. Určite budeme musieť viac zabojovať ako v Šali a do súboja dať viac koncentrácie a úsilia. V neposlednom rade sa musíme viac pobiť o výsledok, ako naposledy," dodal kapitán tigrov.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.