Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Tesné výhry u súpera pre Demjatu i Záborské

Sportnet|Publikované 11. nov 2013 o 23:00

Futbalové súťaže ObFZ Prešov mali na programe jarné predohrávky.

PREŠOV.

I. trieda – 14. kolo: V. Šebastová – Záborské 1:2, G: Hudák (vl.), Krivý (11 m) - Kakaščík, Peč. N. Ves – Nemcovce 1:1, G: Tall - Majerník, Fričovce – Ražňany 4:4, G: Marciňák, Imrich 2, Kacvinský – Sekerák 3 (1 z 11 m), Kohút, Chmin. N. Ves – Petrovany 2:2, G: Macejko 2 – Čuchran, Petruška, Torysa – Demjata 1:2, G: Brilla – Halkovič, Stankovič, Žehňa – Hermanovce 1:3, G: Šimko – Pokuta 2, Marinica, Kojatice – Dubovica 0:0.

1. Demjata 14 10 2 2 24:8 32
2. Záborské 14 9 3 2 28:13 30
3. Ražňany 14 7 4 3 32:20 25
4. Torysa 14 7 3 4 22:20 24
5. Nemcovce 14 6 4 4 22:17 22
6. Dubovica 14 6 2 6 20:18 20
7. Fričovce 14 5 4 5 19:18 19
8. Petrovany 14 5 4 5 19:21 19
9. Peč. N. Ves 14 5 3 6 29:23 18
10. Hermanovce 14 6 0 8 24:23 18
11. Chmin. N. Ves 14 5 3 6 19:25 18
12. Vyš. Šebastová 14 5 1 8 25:26 16
13. Žehňa 14 3 3 8 15:35 12
14. Kojatice 14 0 2 12 8:39 2

II. trieda – 14. kolo: Drienov – Poloma 10:0, Široké – Miklušovce 6:2, Lipníky – Haniska 3:1, Lipany B – Žipov 3:1, Š. Sokolovce – Ľubotice B 1:4, Kapušany – Ostrovany 1:3, Uz. Šalgov – Janov 3:2.

1. Široké 14 13 1 0 44:12 40
2. Uz. Šalgov 14 9 2 3 34:21 29
3. Š. Sokolovce 14 8 3 3 26:15 27
4. Žipov 14 8 1 5 26:18 25
5. Ostrovany 14 8 1 5 35:30 25
6. Drienov 14 7 1 6 41:27 22
7. Miklušovce 14 6 1 7 24:24 19
8. Kapušany 14 6 1 7 27:31 19
9. Haniska 14 4 4 6 19:24 16
10. Ľubotice B 14 4 1 9 28:33 13
11. Janov 14 4 1 9 29:35 13
12. Lipníky 14 3 4 7 19:30 13
13. Poloma 14 4 1 9 19:39 13
14. Lipany B 14 2 2 10 9:41 8

III. A trieda – 14. kolo: Ovčie – Chmeľov 3:1, Dul. Ves – Š. Bohdanovce 3:4, Kokošovce – Víťaz 2:3, Sedlice – Hrabkov 8:0, Rokycany – Radatice 6:1, Ličartovce – Lemešany 2:0, Tulčík – Ruská N. Ves 0:0.

1. Ličartovce 14 10 0 4 37:22 30
2. Chmeľov 14 8 4 2 26:14 28
3. Rokycany 14 7 2 5 36:25 23
4. Sedlice 14 7 2 5 30:26 23
5. Víťaz 14 7 2 5 23:21 23
6. Rus. N. Ves 14 6 4 4 37:28 22
7. Š. Bohdanovce 14 6 3 5 40:27 21
8. Dulová Ves 14 6 3 5 32:24 21
9. Lemešany 14 6 1 7 26:20 19
10. Tulčík 14 4 4 6 20:26 16
11. Ovčie 14 4 3 7 28:33 15
12. Radatice 14 5 0 9 29:57 15
13. Hrabkov 14 2 5 7 16:39 11
14. Kokošovce 14 2 3 9 21:39 9

III. B trieda – 14. kolo: Jarovnice – Kamenica 0:1, Brezovička – Jakubovany 1:1, Hubošovce – Gregorovce 0:6, Krásna Lúka – Brezovica 4:0, Rožkovany – Terňa 2:0, Jakubova Vôľa – Svinia 5:2, Medzany – Krivany 3:0.

1. Rožkovany 14 10 2 2 38:14 32
2. Kamenica 14 10 1 3 25:11 31
3. Jakubovany 14 8 4 2 21:11 28
4. Gregorovce 14 7 2 5 37:18 23
5. Brezovička 14 5 6 3 32:19 21
6. Jarovnice 14 6 2 6 26:19 20
7. Krásna Lúka 14 6 2 6 26:26 20
8. Jak. Vôľa 14 5 4 5 25:29 19
9. Brezovica 14 5 4 5 22:26 19
10. Terňa 14 5 3 6 16:20 18
11. Krivany 14 6 0 8 19:27 18
12. Medzany 14 4 0 10 22:30 12
13. Svinia 14 3 1 10 15:36 10
14. Hubošovce 14 1 3 10 13:51 6

Dorast I. trieda – 14. kolo: Hermanovce – Kamenica 6:4, Drienov – Dubovica 2:1, Župčany – Brezovica 3:3, Ražňany – Rožkovany 2:0, Demjata – Chmiňany 0:2, V. Šebastová – Gregorovce 1:2.

1. Dubovica 14 10 1 3 42:15 31
2. Hermanovce 14 10 0 4 70:34 30
3. Brezovica 14 9 2 3 42:25 29
4. M. Šariš 13 8 1 4 39:19 25
5. Chmiňany 14 7 2 5 28:19 23
6. Rožkovany 14 6 2 6 26:30 20
7. Župčany 14 6 1 7 35:51 19
8. Torysa 13 6 0 7 37:46 18
9. Kamenica 14 5 2 7 30:34 17
10. Gregorovce 14 5 2 7 34:40 17
11. Drienov 14 5 1 8 22:31 16
12. Ražňany 14 5 1 8 23:46 16
13. Vyš. Šebastová 14 4 1 9 31:33 13
14. Demjata 14 3 0 11 19:55 9

Dorast II. A trieda dohrávka: Petrovany – Miklušovce 1:7.

1. Safi 9 7 1 1 33:12 22
2. Petrovany 9 6 1 2 22:18 19
3. Záborské 9 6 0 3 33:15 18
4. M. Šariš II 9 5 1 3 21:17 16
5. Kojatice 9 5 0 4 32:16 15
6. Miklušovce 9 4 1 4 34:21 13
7. Haniska 9 3 0 6 18:22 9
8. Ličartovce 9 3 0 6 18:31 9
9. Š. Bohdanovce 9 2 1 6 14:36 7
10. Nemcovce 9 1 1 7 7:44 4

Žiaci I. trieda – 14. kolo: Víťaz – Dubovica 0:3, Dulová Ves – V. Šariš 4:1, Brezovica – Hermanovce 5:1, Široké – Sedlice 13:0, Malý Šariš – Š. Michaľany 0:0, Peč. N. Ves – Fintice 6:1, Kapušany – Chmin. N. Ves 1:5.

1. M. Šariš 14 13 1 0 73:6 40
2. Š. Michaľany 14 11 2 1 61:6 35
3. Chmin. N. Ves 14 11 1 2 82:13 34
4. Brezovica 14 10 0 4 78:20 30
5. Hermanovce 14 8 1 5 36:29 25
6. Široké 14 6 3 5 43:34 21
7. Dubovica 14 6 2 6 25:30 20
8. Dulová Ves 14 6 1 7 30:36 19
9. Víťaz 14 5 2 7 26:36 17
10. Fintice 14 4 3 7 28:41 15
11. Peč. N. Ves 14 5 0 9 37:62 15
12. Kapušany 14 3 0 11 8:61 9
13. V. Šariš 14 2 0 12 25:85 6
14. Sedlice 14 0 0 14 5:98 0

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.