Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Tenisové aktuality: Kurhajcová v Taliansku do 2. kola

SITA|Publikované 24. júl 2008 o 11:26

Tenisové aktuality.

HORB 24. júla (SITA) -

Výsledky slovenských tenistiek v 1. kole dvojhry na turnaji ITF v nemeckom Horbe (dotácia 10 000 USD, antuka):

Dvojhra - hlavná súťaž - 1. kolo:

Karin Morgošová (SR) - Kim Berghausová (Nem.) 6:3, 6:2

Csilla Argyelánová (Maď.) - Martina Balogová (SR) 3:0 skreč, Balogová vzdala

Výsledok slovenskej tenistky Ľubomíry Kurhajcovej v 1. kole dvojhry na turnaji ITF v talianskom Jesi (dotácia 10 000 USD, tvrdý povrch Greenset):

Dvojhra - 1. kolo:

Ľubomíra Kurhajcová (4-SR) - Lisa Marshallová (JAR) 6:1, 6:3

Britský tenista Jamie Murray, deblový špecialista a brat vo dvojhre oveľa renomovanejšieho Andyho Murraya, využil približne šesťhodinový dažďom vynútený odklad začiatku stredajšieho programu turnaja ATP Masters Series v kanadskom Toronte na sledovanie iného športu. Navštívil tréning svojho krajana Davida Beckhama pred štvrtkovým torontským Zápasom hviezd zámorskej futbalovej súťaže MLS proti anglickému tímu West Ham United (o 1.00 h už v piatok SELČ)

"Videli sme jeho nácvik priamych kopov. Už naplno chápem, prečo Davida považujú za jedného z najlepších hráčov na svete," rozplýval sa fanúšik škótskeho klubu Hibernian Edinburgh J. Murray a dodal: "Bolo to príjemné spestrenie večného stereotypu v tenisových areáloch."

Jamie po boku súrodenca Andyho v rámci prípravy na spoločné vystúpenie na OH 2008 v Pekingu bude vo štvrtkovom osemfinále párovej súťaže približne o 3.00 h už v piatok SELČ čeliť dvojkám žrebu, Kanaďanovi Danielovi Nestorovi a Srbovi Nenadovi Zimonjičovi.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.