Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Tenis:Hantuchová zaujala na módnej prehliadke v Dubline v krátkych sexi-šortkách

TASR|Publikované 5. dec 2002 o 14:03

Dublin 5. októbra (TASR) - Slovenská ženská tenisová jednotka Daniela Hantuchová bola jednou z hlavných protagonistiek módnej prehliadky, ktorá sa uskutočnila ...

Dublin 5. októbra (TASR) - Slovenská ženská tenisová jednotka Daniela Hantuchová bola jednou z hlavných protagonistiek módnej prehliadky, ktorá sa uskutočnila pred exhibičným turnajom Collins Cup v v írskej metropole Dublin. Rodáčka z Popradu sa objavila na móle v sexi krátkych šortkách, v ktorej dostatočne vynikli jej dlhé nohy.

Okrem Hantuchovej na prehliadke nechýbali ani ďalšie hráčky z okruhu WTA - Rakúšanka Barbara Schettová, víťazka Roland Garros Chorvátka Iva Majoliová, či ruská tenisová "Lolita" Anna Kurnikovová, ktorá zaujala bielymi šatami, i keď jej niektorí vyčítali príliš strnulú chôdzu. Okrem tenistiek na móle prevdiedli kolekciu odevov od svetoznámych dizajnérov aj popredné modelky - Tyra Banksová, Sophie Dahlová, či Joddie Kiddová.

Hantuchová sa na exhibičnom turnaji Collins Cup predstaví vo Výbere Európy proti tímu USA, v ktorom by nemali chýbať sestry Serena a Venus Williamsové a Jennifer Capriatiová. Výťažok zo stretnutia pôjde na konto obetí černobyľskej jadrovej katastrofy z roku 1986.

Súvisiace články