Pondelok, 18. októbra, 2021Meniny má Lukáš

Tenis: Znechutený Venables zvažuje svoje zotrvanie na Ellan Road

TASR|24. jan 2003 o 20:27

Leeds 24. januára (TASR) - Svetoznámy tréner anglického futbalového klubu Leeds United Terry Venables vyhlásil, že je sklamaný z prestupovej politiky ...

Leeds 24. januára (TASR) - Svetoznámy tréner anglického futbalového klubu Leeds United Terry Venables vyhlásil, že je sklamaný z prestupovej politiky klubu a seriózne zvažuje svoj odchod z Elland Road. Leeds musel v poslednom čase pre finančné problémy predať päť hráčov a chystá sa aj prestup obrancu Jonathana Woodgata do Newcastle United za 10 miliónov libier.

"Vždy to bola ťažká práca, ale teraz je to stále horšie. Je to frustrujúce, ale musím sa s tým vyrovnať. Som zodpovedný za príchody a odchody hráčov, ale sú aj situácie, ktoré sú úplne mimo mojej kontroly. Ak klub cíti, že musí robiť, čo robí, je to preto, lebo pozná ekonomickú situáciu lepšie ako ja," povedal ďalej bývalý tréner anglickej reprezentácie, ktorý sa vyslovil aj na Woodgatovu adresu. "Miluje tento klub a chce ostať. Ale v tejto hre nikdy neviete. Nemyslím, že sa chce nechať zlákať," povedal kouč.

Odchod Woodgata by znamenal pre tím výraznú stratu. Leeds už predal Ria Ferdinanda do Manchesteru United, útočníka Robbieho Keana do Tottenhamu, stredopoliara Leea Bowyera do West Hamu a Oliviera Dacourta do AS Rím. Na lekárske testy v Middlesbrough čaká ďalší hráč Leedsu Seth Johnson.

dw pb

Súvisiace články