Piatok, 6. augusta, 2021Meniny má Jozefína

Tenis: Venus Williamsová prisľúbila účasť na turnaji v Queenslande

TASR|23. nov 2001 o 12:26

Gold Coast 23. novembra (TASR) - Americká tenistka a dvojnásobná víťazka Wimbledonu Venus Williamsová, ktorá sa už takmer 6 mesiacov neobjavila na podujatiach ...

Gold Coast 23. novembra (TASR) - Americká tenistka a dvojnásobná víťazka Wimbledonu Venus Williamsová, ktorá sa už takmer 6 mesiacov neobjavila na podujatiach mimo USA, prisľúbila účasť na turnaji v austrálskom Quennslande na sklonku tohto roku.

"Venus hrá iba tam, kde chce hrať a vie, že my tu organizujeme prvotriedne podujatie. Potrebuje sa pripraviť na Australian Open a vybrala si na to náš turnaj, pričom v tom istom čase sa konajú aj súťaže v Hong Kongu, Perthe a Aucklande," povedal riaditeľka turnaja Liz Smyliová.

Mladšia zo sestier Williamsových Serena, ktorá po teroristických útokoch na New York a Washington z 11. septembra rovnako ako Venus neopúšťala svoju vlasť, bude štartovať o týždeň neskôr na hviezdami nabitom turnaji v Sydney, kde sa okrem nej predstavia ďalšie hráčky z Top 10 Lindsay Davenportová, Jennifer Capriatiová, Martina Hingisová, či Kim Clijstersová.

Súvisiace články