Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Tenis: Samprasova účasť na Australian Open stále neistá

TASR|Publikované 22. okt 2002 o 08:13

Melbourne 22. októbra (TASR) - Organizátori prvého grandslamového turnaja v roku 2003 Australian Open v Melbourne stále nevedia, či sa na ňom zúčastní ...

Melbourne 22. októbra (TASR) - Organizátori prvého grandslamového turnaja v roku 2003 Australian Open v Melbourne stále nevedia, či sa na ňom zúčastní víťaz posledného ročníka tenisového US Open Pete Sampras z USA.

Predstavitelia turnaja Kooyong Classic, ktorý je posledným pred Australian Open, rezervujú pre bývalú svetovú jednotku voľné miesto. "Hovoril som s ľuďmi z manažmentu Samprasa, podľa ktorých sa ešte definitívne nerozhodol. Ak ale bude štartovať na Australian Open, potom sa na kurty vráti práve na našom podujatí," povedal riaditeľ turnaja Kooyong Classic Colin Stubs, ktorý zároveň informoval, že svetová jednotka Lleyton Hewitt ich pozvánku odmietol a uprednostnil individuálnu prípravu na grandslamový turnaj.

Tridsaťjedenročný Sampras nehral od finále v New Yorku s Agassim žiadny oficiálny zápas. Z viacerých turnajov sa ospravedlnil s odôvodnením, že chce viac času venovať manželke, ktorá by mala v decembri priviesť na svet ich prvého potomka.

mr go

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.