Nedeľa, 25. júla, 2021Meniny má Jakub, Timur

Tenis: Rajčeviča uznali vinným v prípade obťažovanie Hingisovej

TASR|4. apr 2001 o 11:29

Miami 4. apríla (TASR) - Súd v Miami uznal vinným Dubravka Rajčeviča z obťažovania a prenasledovania ženskej svetovej tenisovej jednotky Martiny Hingisovej ...

Miami 4. apríla (TASR) - Súd v Miami uznal vinným Dubravka Rajčeviča z obťažovania a prenasledovania ženskej svetovej tenisovej jednotky Martiny Hingisovej zo Švajčiarska. Štyridsaťšesťročnému Chorvátovi, ktorý je občanom Austrálie, hrozia až 4 roky väzenia.

Rajčevič sa údajne zaľúbil do Hingisovej v roku 1999, keď ju videl hrať v televízii. Začal jej posielať ľúbostné faxy, listy a kvety, neskôr za ňou pricestoval do Švajčiarska i na viacero turnajov po celom svete. Napriek tomu, že mnohí jeho priatelia mu tvrdili, že Martina ho nechce, ona sama mu to nikdy nepovedala a preto stále pokúšal šťastie. Je dokonca presvedčený, že raz sa doňho zaľúbila.

"Verím, že ma milovala, avšak práve vtedy som šiel na rok do väzenia a potom si našla niekoho iného," uviedol v utorok na súde v Miami Rajčevič, ktorý svoju obhajobu zakončil otázkou, či je trestné, keď sa chcel s Hingisovou oženiť.

Súvisiace články