Piatok, 23. júla, 2021Meniny má Oľga

Tenis: Raftera v Európe udrží len príprava na semifinále Davisovho pohára

TASR|8. aug 2001 o 20:11

Mason 8. augusta (TASR) - Organizátori európskych halových tenisových turnajov môžu ďakovať súťaži o Davisov pohár, pretože len vďaka tomu, že Austrália ...

Mason 8. augusta (TASR) - Organizátori európskych halových tenisových turnajov môžu ďakovať súťaži o Davisov pohár, pretože len vďaka tomu, že Austrália je ešte v hre o túto svetovú trofej, sa môžu tešiť na získanie austrálskeho tenistu Patricka Raftera na svoje turnaje.

Rafter patrí na každom turnaji medzi najväčšie ťaháky pre divákov, ale ako sa sám vyjadril, neznáša sériu európskych halových turnajov. Austrálčan, ktorý teraz bojuje na turnaji v americkom Cincinnati sa nechal počuť, že ak by už vypadli z Davisovho pohára, ukončil by svoju sezónu po grandslamvom turnaji US Open.

"Náš postup v Davisovom pohári mi velí, aby som hral aj turnaje v Európe. Ale byť v tom počasí a hrať v hale, je to mizerný pocit. Nepociťujem v tom žiadnu zábavu," povedal miláčik žien, pre ktorého bude európske turné prípravou na semifinálový zápas o šalátovú misu, v ktorom sa Austrália stretne v septembri so Švédskom.

Súvisiace články