Piatok, 23. júla, 2021Meniny má Oľga

Tenis: Rafter nebude hrať na Australian Open, dá si šesťmesačné voľno

TASR|12. aug 2001 o 13:11

Cincinnati 12. augusta (TASR) - Austrálsky tenista Patrick Rafter potvrdil na turnaji v americkom Cincinnati, že sa v januári nezúčastní prvého grandslamového ...

Cincinnati 12. augusta (TASR) - Austrálsky tenista Patrick Rafter potvrdil na turnaji v americkom Cincinnati, že sa v januári nezúčastní prvého grandslamového turnaja sezóny Australian Open a dá si od tenisu šesťmesačný oddych.

"Práve počas konania Australian Open je nádherné austrálske leto a ja si budem len tak jazdiť po krajine a oddychovať. Ešte veľa z našej krásnej krajiny som nevidel," potvrdil miláčik austrálskych fanúšikov.

Jediné na čo sa teraz Rafter zameriava je posledný grandslamový turnaj roka US Open, na ktorom sa mu už dvakrát za sebou podarilo zvíťaziť a sú to jeho dva jediné grandslamové tituly.

"Sústredím sa na US Open. Tam som dosiahol svoje najlepšie výsledky v kariére a hral som svoj najlepší tenis. Za posledných päť rokov sa mi počas amerického leta veľmi darí," dodal momentálne štvrtý hráč svetového tenisového rebríčka.

Súvisiace články