Sobota, 6. marec, 2021Meniny má Radoslav, Radoslava

Tenis: Pozvánka na Umic Open

TASR|Publikované 6. máj 2002 o 09:48

Topoľčany 6. mája (TASR) - V dňoch 8.-9. apríla sa na tenisových dvorcoch v Topoľčanoch v rámci súťaží ATV TSF Karpatia uskutoční medzinárodný tenisový ...

Topoľčany 6. mája (TASR) - V dňoch 8.-9. apríla sa na tenisových dvorcoch v Topoľčanoch v rámci súťaží ATV TSF Karpatia uskutoční medzinárodný tenisový turnaj Umic Open vo dvojhre a vo štvorhre mužov.

Organizátori z ŠK Umic pri Ministerstve školstva SR privítajú dovedna 34 rekreačných tenistov z radov osobností športového i spoločenského života zo Slovenska, Česka a Tuniska. Medzi nimi sa predstavia i bývalí reprezentanti v hádzanej a volejbale Marián Kukumberg, resp. Ľubor Halanda, riaditeľ odboru športu Ministerstva školstva SR Ladislav Čambal, generálny sekretár vysokoškolského športu Mikuláš Ortutay a mnohí ďalší.

K favoritom Umic Open patria aj finalisti z marcového Javor Cupu 2002 v Stupave - vo dvojhre víťaz Juraj Ondrášik a Peter Ondrejička, vo štvorhre víťazi Ladislav Čambal, Milan Matovič a dvojica Miloš Stuchlík, Ľubomír Pecha.

Zápasy turnaja sa hrajú v stredu 8. apríla a vo štvrtok 9. apríla vždy v čase od 9.00 - 18.00 h.

po jch

Súvisiace články