Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Tenis: Podľa Selešovej je Kurnikovová jednou z najtvrdšie pracujúcich tenistiek

TASR|Publikované 16. dec 2002 o 10:46

St. Paul 16. decembra (TASR) - Napriek tomu, že ruská tenistka Anna Kurnikovová nevyhrala vo svojej kariére ešte ani jeden turnaj na okruhu WTA, patrí ...

St. Paul 16. decembra (TASR) - Napriek tomu, že ruská tenistka Anna Kurnikovová nevyhrala vo svojej kariére ešte ani jeden turnaj na okruhu WTA, patrí medzi najznámejšie svetové hráčky. Podľa väčšiny jej konkurentiek je to najmä pre jej peknú tvár a tenis len využíva na zvýšenie popularity. Skúsená Monica Selešová si to však nemyslí a ruskej "Lolity" sa zastala.

"Svoj doterajší život obetovala tenisu. Podľa mňa je to jedna z najpoctivejších a najtvrdšie pracujúcich tenistiek na okruhu WTA," uviedla Selešová v sobotu po exhibičnom zápase v Minnesote, v ktorom zdolala práve Kurnikovovú 7:6, 6:4. Na dotaz novinárov, že Kurnikovovej sláva je postavená na kráse a nie na triumfe z Wimbledonu, či iného grandslamového turnaja, Selešová odpovedala: "Je to pochopiteľné, lebo Anna je skutočne pekné dievča. Ale čo s tým má robiť? Má si zakrývať tvár?"

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.