Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Tenis: Otec radí Venus Williamsovej, aby skončila s tenisom

TASR|Publikované 8. apr 2002 o 17:23

Amelia island 8. apríla (TASR) - Otec amerických tenistiek Sereny a Venus Williamsových Richard sa napriek obrovským športovým úspechom svojich dcér ...

Amelia island 8. apríla (TASR) - Otec amerických tenistiek Sereny a Venus Williamsových Richard sa napriek obrovským športovým úspechom svojich dcér s nevôľou pozerá na ich životné dráhy. Podľa neho by mala Venus skončiť s tenisom a Serena by sa mala viac ako na hru sústrediť na štúdium.

"Keby to bolo na mne, povedal by som Venus už pred dvoma alebo troma rokmi, aby prestala hrať. Naozaj si myslím, že by to mala urobiť," povedal Richard Williams, podľa ktorého by sa mala Venus venovať kariére v obchodníckej sfére. Hoci Venus dosiahla vo svojej tenisovej dráhe niekoľko grandslamových titulov a je bývalou svetovou jednotkou, jej otec si myslí, že nedostatočne využíva svoj potenciál. "Venus má veľmi dobré schopnosti v obchodníctve, financiách, investíciach a podobných veciach. Snažil som sa jej to vysvetliť," dodal.

Kritike svojho otca sa nevyhla ani mladšia zo sestier, Serena. "Myslím si, že Serena sa až príliš sústredí na tenis. Ak v tom bude pokračovať, môže sa z nej stať jedna z najhlúpejších športovkýň na svete," povedal.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.