Štvrtok, 5. augusta, 2021Meniny má Hortenzia

Tenis: Octagon popiera správy denníka The Sun o svadbe Kurnikovovej a Fiodorova

TASR|23. júl 2001 o 19:41

Londýn 23. júla (TASR) - Manažérska skupina Octagon, ktorá sa stará o ruskú tenistku Annu Kurnikovovú poprela správy britského bulvárneho denníka The Sun, ktorý v pondelňajšom vydaní priniesol na titulnej strane príbeh zo svadby ruskej "Lolity" a hokejistu Detroitu Red Wings Sergeja Fiodorova. Chýry o Kurnikovovej svadbe dementoval aj jej otec.

"Nie, nie je to pravda. Nie je vydatá," povedala hovorkyňa Octagonu Lindsey Evansová.

Sobášny obrad, ktorý sa podľa The Sun uskutočnil niekedy v termíne grandslamového turnaja vo Wimbledone, sa odohral v Moskve bez prístupu verejnosti a médií a párik naň pozval iba päť hostí.

"Bol to nádherný obrad. Prekrásna svadba. Som veľmi pyšná na svoju nevestu. Sergej je práve teraz asi najšťastnejším mužom na svete," uviedla tesne po svadbe Fiodorovova matka Natalia, ktorá žije so svojím synom v Detroite. Ďalej prezradila: "Obaja zaľúbenci nepôjdu na žiadnu svadobnú cestu. Vrátili sa do Miami. Každý z nich musí tvrdo pracovať. Anna sa bude venovať tenisu a Sergej hokeju." Celebritní novomanželia sa zasnúbili už v roku 1999 krátko po tom, čo Anna dosiahla hranicu plnoletosti. V súčasnosti má Kurnikovová 20 a Fiodorov 31 rokov.

Mladá tenisová diva Kurnikovová, trinásta hráčka sveta, nikdy nevyhrala žiaden dôležitý turnaj. Za vlaňajšok síce zbohatla o 10 miliónov dolárov, len desatina z jej príjmu však pochádzala z tenisu. Väčšina dolárov putuje na jej konto v reklamných a modelingových zmluvách s firmami Berlei, Omega či Adidas.

vk ma br ki

Súvisiace články