Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Tenis: Na German Open sa predstaví aj ruská diva Kurnikovová, ale aj Hantuchová

TASR|Publikované 10. dec 2002 o 12:56

Berlín 10. decembra (TASR) - Ruská tenistka Anna Kurnikovová potvrdila svoju účasť na budúcoročnom turnaji German Open v Berlíne (5. až 11. mája 2003) ...

Berlín 10. decembra (TASR) - Ruská tenistka Anna Kurnikovová potvrdila svoju účasť na budúcoročnom turnaji German Open v Berlíne (5. až 11. mája 2003) dotovaným sumou 1,2 milióna dolárov. Podľa riaditeľa turnaja Eberharda Wenského sa na turnaji zúčastnia okrem Moniky Selešovej a Venus Williamsovej aj ostané popredné hráčky svetového rebríčka, vrátane najlepšej slovenskej tenistky Daniely Hantuchovej.

V nasledujúcom roku sa na turnajoch prvej kategórie zúčastní šesť hráčok prvej desiatky, kým doteraz ich bolo vždy len päť. V Berlíne sa okrem obhajkyne titulu Belgičanky Justine Heninovej a jej krajanky víťazky série Masters Kim Clijstersovej zúčastní aj slovenská jedntoka Daniela Hantuchová, Američanky Serena Williamsová a Jennifer Capriatiová, Francúzka Amelie Mauresmová, Juhoslovanka Jelena Dokičová a dlhododobo zranená bývalá svetová jedntoka Martina Hingisová zo Švajčiarska.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.