Streda, 14. apríla, 2021Meniny má Justina

Tenis: McEnroe podľa exmanželky užíval steroidy, bral kokaín a fajčil marihuanu

TASR|26. jún 2002 o 10:39

New York 26. júna (TASR) - Šokujúce informácie o legendárnom tenistovi Johnovi McEnrovi zverejnila jeho bývalá manželka Tatum OďNealová. Tá tvrdí, že ...

New York 26. júna (TASR) - Šokujúce informácie o legendárnom tenistovi Johnovi McEnrovi zverejnila jeho bývalá manželka Tatum OďNealová. Tá tvrdí, že jej exmanžel užíval steroidy, fajčil marihuanu a bral kokaín.

Ako uviedla pre televíziu ABC, McEnroe užíval steroidy po narodení syna Seana v roku 1987, keď sa vracal na kurty. OďNealová v rozhovore pre ABC reagovala na nedávno vydanú autobiografiu amerického tenistu. V nej McEnroe píše, že počas svojho prvého spoločného sexu "boli obaja mimo", neprezradil však, akú drogu vtedy užili. Podľa OďNealovej, ktorá sa momentálne lieči od drogovej závislosti, to bol kokaín.

Na otázku, či o tom niečo vedeli aj tenisové autority, OďNealová odpovedala: "Nikdy som o tom nič nepočula. Zastavila som ho v tom sama, pretože začínal byť agresívny." McEnroe na jej obvinenia reagoval prostredníctvom svojho agenta: "Som veľmi sklamaný tvrdeniami mojej exmanželky. Myslel som si, že po toľkých rokoch sa bude pozerať na veci zodpovednejšie a bude sa starať predovšetkým o blaho našich detí."

McEnroe a OďNealová sa rozišli v roku 1992. Od roku 1997 je americký tenista ženatý so speváčkou Patty Smythovou. Počas svojej aktívnej tenisovej kariéry vyhral McEnroe sedem grandslamových titulov. Jeho posledným veľkým turnajom bolo US Open v roku 1992. V súčasnosti pracuje ako televízny komentátor.

iš pe

Súvisiace články