Pondelok, 20. septembra, 2021Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava

Tenis: Malý Graf dostal už 21 miniatúrnych tenisových rakiet

TASR|20. nov 2001 o 13:54

Los Angeles 20. novembra (TASR) - Trojtýždňový Jaden Gil - syn tenisovej legendy Steffi Grafovej a amerického hviezdneho tenistu Andre Agassiho bude ...

Los Angeles 20. novembra (TASR) - Trojtýždňový Jaden Gil - syn tenisovej legendy Steffi Grafovej a amerického hviezdneho tenistu Andre Agassiho bude pravdepodobne kráčať v šľapajách svojich slávnych rodičov. Krátko po jeho narodení mu venovali priatelia jeho rodičov až 21 malých tenisových rakiet.

Jednu z miniatúrnych rakiet Jadenovi darovala Agassiho exmanželka hollywoodská filmová hviezda Brooke Shieldsová, uvádza americký denník Los Angeles Times. Herečka však nebola jedinou zo známych osobností, ktorá pokladala tenisovú raketu za vhodný dar pre malého Grafa. Už krátko po narodení Gila v súkromnej klinike Valley Hospital v Las Vegas koncom októbra, sa v médiách objavili špekulácie o jeho budúcom povolaní.

Jaden Gil, ktorý po pôrode vážil 2,6 kg a meral 50 cm, sa narodil iba štyri dni po svadbe svojich rodičov. Pri pôrode lekárom svojou prítomnosťou "asistoval" i novopečený otec Agassi. "V tento deň svojho života cítim najväčšiu hrdosť. Sme vďační za tento dar," oznámili po pôrode Grafová a Agassi.

Súvisiace články