Utorok, 19. októbra, 2021Meniny má Kristián

Tenis: Kurnikovová si pred turnajom v Birminghame poplakala

TASR|9. jún 2003 o 18:04

Birmingham 9. júna (TASR) - Ruská tenistka Anna Kurnikovová, ktorá sa na okruhu WTA Tour nepredstavila na žiadnom turnaji už dva mesiace, si v pondelok ...

Birmingham 9. júna (TASR) - Ruská tenistka Anna Kurnikovová, ktorá sa na okruhu WTA Tour nepredstavila na žiadnom turnaji už dva mesiace, si v pondelok po tréningu pred birminghamským DFS Classic poplakala. Dôvod jej smútku však zvedavým novinárom nevysvetlila.

Plačúca Kurnikovová sedela po 45-minútovom tréningu s americkým trénerom Harodom Solomonom pred utorňajším zápasom prvého kola DFS s Madagaskarčankou Dally Randriantefyovou na stoličke v klube zjavne rozrušená. "Anna Kurnikovová nie je pripravená poskytnúť žiadne vyjadrenie ohľadom jej štartu v prvom kole turnaja," stroho skonštatovala hovorkyňa Sally Bradfieldová. Bývalá wimbledonská semifinalistka zvíťazila v tomto roku iba v jedinom zápase na podujatí WTA a klesla už na 79. priečku svetového rebríčka. Dôvodom masívneho odhlasovania sa z viacerých turnajov boli údajne zdravotné problémy. V tejto súvislosti sa najviac skloňujú problémy so stehenným svalom a chrbtom.

Súvisiace články