Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Tenis: Kurnikovová sa po "výprasku" sťažuje na nedostatok zápasov

TASR|Publikované 22. mar 2002 o 10:44

Miami 22. marca (TASR) - Ruská tenistka Anna Kurnikovová zaznamenala ďalšie neúspešné vyradenie na začiatku turnaja, keď na prestížnom neoficiálnom ...

Miami 22. marca (TASR) - Ruská tenistka Anna Kurnikovová zaznamenala ďalšie neúspešné vyradenie na začiatku turnaja, keď na prestížnom neoficiálnom "piatom grandslamovom turnaji" Nasdaq Open Masters v Miami (Key Biscayne) prehrala v prvom kole s Grékyňou Eleni Daniilidouovou 5:7, 3:6.

Pre Rusku sa tak neúspechom skončil jej 101. turnaj, jubilejný stý v Indian Wells skončil rovnako, hoci sa zdalo, že po troch dosiahnutých semifinále sa konečne prebojuje až do rozhodujúceho duelu. "Myslím, že príčinou tejto prehry je fakt, že nehrám dostatok zápasov a tie ja práve potrebujem," povedala mladá Ruska. "Teraz sa cez to musím dostať a skúsiť to nasledujúci týždeň," uviedla ďalej a dodala: "Myslím, že už hrám lepšie a musí sa to raz prejaviť."

Kurnikovovej grécka premožiteľka Daniilidouová sa v druhom kole stretne s favorizovanou Američankou svetovou jednotkou Jennifer Capriatiovou.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.