Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Tenis: Indický deblový pár Bhupáthi, Paes sa opäť rozišiel

TASR|Publikované 11. mar 2002 o 19:22

Kalkata 11. marca (TASR) - Indickí tenisti a debloví špecialisti Leander Paes s Maheshom Bhupáthim sa dohodli na vzájomnom rozchode. Paes nastúpi na ...

Kalkata 11. marca (TASR) - Indickí tenisti a debloví špecialisti Leander Paes s Maheshom Bhupáthim sa dohodli na vzájomnom rozchode. Paes nastúpi na turnaji ATP v Indian Wells po boku Juhoafričana Johna Laffnieho De Jagera.

Bhupáthi s Paesom v roku 1999 triumfovali na Medzinárodných majstrovstvách Francúzska i vo Wimbledone. V roku 2000 sa rozišli, no pred Roland Garros 2001 sa opäť dohodli na spolupráci, ktorá im vyniesla druhý titul na antukovom vrchole sezóny.

Podľa Bhupáthiho trénera Enrica Piperna za rozchodom slávnej dvojice treba vidieť aj nový rankingový systém pre štvorhry, ktorý by mal začať platiť od budúceho roka.

"Obaja boli pod príliš veľkým tlakom. Uvedomovali si totiž, že v tejto sezóne musia dosiahnuť dobré výsledky, aby sa umiestnili v najlepšej desiatke a zabezpečili si tak v budúcom roku účasť na veľkých turnajoch," povedal Piperno.

mk sr

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.