Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Tenis: Husárová prehrala v semifinále dvojhry v Dohe s Tanasugarnovou

TASR|Publikované 16. feb 2002 o 17:23

Doha 16. februára (TASR) - Slovenská tenistka Janette Husárová prehrala v semifinále dvojhry na turnaji WTA v Dohe (170.000 doplárov) so štvrtou nasadenou ...

Doha 16. februára (TASR) - Slovenská tenistka Janette Husárová prehrala v semifinále dvojhry na turnaji WTA v Dohe (170.000 doplárov) so štvrtou nasadenou Tamarine Tanasugarnovou z Thajska v dvoch setoch 0:6, 6:7 (2). Husárová má na turnaji ešte jednu šancu zaútočiť na titul, keď vo finále štvorhry nastúpi dnes spolu so Španielkou Arantxou Sanchezovou-Vicariovou proti francúzsko-holandskému páru Alexandra Fusaiová, Caroline Visová.

Thajská tenistka v prvom sete dokonale zaskočila Husárovú a bez väčších problémov jej uštedrila nepopulárneho "kanára". V druhom dejstve však Slovenka, ktorá s Tanasugarnovou doteraz nezohrala ani jeden zápas na Tour, pridala na dôraze, vyrovnala hru, no jej snaha o vynútenie si tretieho setu stroskotala v nezvládnutom tajbrejku.