Pondelok, 2. augusta, 2021Meniny má Gustáv

Tenis: Hrbatý je napriek prehre s Rafterom s účinkovaním v Melbourne spokojný

TASR|23. jan 2001 o 05:36

Melbourne (TASR): Hlas Dominika Hrbatého po štvrťfinálovom zápase Australian Open s Rafterom:

"Rafter začal zápas vo veľkom štýle, ja som proti nemu ešte nikdy nehral a tak som prakticky nevedel, čo na neho platí. Potom som však začal hrať systém servis-sieť, čo mi vychádzalo, navyše som dobre returnoval a druhý set som vyhral. V treťom som viedol už 4:1 a možno chýbalo aj trochu šťastia, aby bolo napríklad 5:2 a iný priebeh. V tých chvíľach rozhodovali jedna-dve loptičky, zvládol ich však lepšie Rafter a vo štvrtom sete už jasne dominoval. Perfektne podával, darilo sa mu a už som ani nemal šancu na zvrat. Napriek prehre som s účinkovaním v Melbourne spokojný, zohral som vynikajúce zápasy, Rafterov štýl mi však vyhovoval najmenej zo všetkých súperov tu na Australian Open."