Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Tenis: Hlasy po zápase Hantuchová - Navrátilová - ROZ—ÍRENÉ

TASR|Publikované 19. jún 2002 o 18:52

Daniela Hantuchová (SR): "Je to zvláštny pocit, hrať proti takej tenisovej legende. Nikdy sa mi ani nesnívalo o tom, že by som proti Martine mohla niekedy ...

Daniela Hantuchová (SR): "Je to zvláštny pocit, hrať proti takej tenisovej legende. Nikdy sa mi ani nesnívalo o tom, že by som proti Martine mohla niekedy hrať. O víťazstve nad ňou už ani nehovorím, som šťastná. Martina bola roky mojim veľkým idolom, teraz som stále oproti nej na druhej strane kurtu, bol to taký zvláštny pocit. V minulosti by neraz telefonicky pomohla radou, teraz som sa však musela spoľahnúť predovšetkým na seba a nájsť účinný recept na jej hru."

Martina Navrátilová (USA): "Mala som problémy najmä s vlastným podaním. Hantuchová začala výborne returnovať. V momente, keď sa mi nepodarilo prvé podanie, začali sa moje problémy. Nechcem už hrávať tenis v takom pravidelnom cykle, ako v minulosti. Bežať však stále vládzem a myslím, že si ľudia všimli radosť, ktorú mi tenis stále prináša. Hantuchova dnes ukázala, že je hráčkou, ktorej patrí tenisová budúcnosť. Má dlhé ramená, rýchle nohy a keď má formu, dokáže zdolať ktorúkoľvek súperku. Pokojne môže byť čiernym koňom tohtoročného Wimbledonu."

pb la

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.