Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Tenis: Hlas Janette Husárovej po zisku titulu v debli na turnaji v Moskve

TASR|Publikované 6. okt 2002 o 18:30

Moskva 6. októbra (TASR) "Je to vždy super vyhrať turnaj, obzvlášť takýto veľký," uviedla v nedeľu po víťaznom zápase pre TASR slovenská tenistka Janette ...

Moskva 6. októbra (TASR) "Je to vždy super vyhrať turnaj, obzvlášť takýto veľký," uviedla v nedeľu po víťaznom zápase pre TASR slovenská tenistka Janette Husárová. Spolu s Ruskou Jelenou Dementievovou zvíťazila vo finále štvorhry na turnaji o Kremeľský pohár v Moskve. Zápas hodnotí Husárová ako celkovo vyrovnaný. "Bolo to také 50:50," zdôraznila. "Myslím, že sme začali dosť slabšie - prehrali sme prvý set. Začiatky máme vždy slabšie. V druhom sete sme sa rozohrali a v treťom to bolo na váhach. Záležalo od každej lopty. Nakoniec sme mali to šťastie my," vysvetlila Husárová.

Moskovské publikum povzbudzovalo hlavne pár Dementievová-Husárová. "Diváci boli výborní. Ľudia tu radi chodia na tenis a povzbudzujú hráčov. Dnes diváci prišli aj napriek tomu, že vo finále dvojhry nebol žiaden Rus ani Ruska. Atmosféra v hale bola výborná," dodala.

/spravodajca TASR Bohdan Kopčák/

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.