Streda, 27. októbra, 2021Dnes je Deň černovskej tragédie, Meniny má Sabína

Tenis: Hingisová vylúčila návrat do vrcholového tenisu

TASR|7. feb 2003 o 16:48

Paríž 7. februára (TASR) - Bývalá tenisová svetová jednotka Martina Hingisová definitívne vylúčila návrat do vrcholového tenisu, keď ho označila ako ...

Paríž 7. februára (TASR) - Bývalá tenisová svetová jednotka Martina Hingisová definitívne vylúčila návrat do vrcholového tenisu, keď ho označila ako "nepredstaviteľný".

Namiesto toho sa chce 22-ročná Švajčiarka venovať zdokonaľovaniu svojej angličtiny a užívať si finančné prostriedky, ku ktorým sa počas svojej dominancie v ženskom tenise dopracovala. "Návrat do profesionálneho tenisového kolotoča je pre mňa nepredstaviteľný. Ale tak to už v živote chodí. Jednoducho je koniec! Život ide ďalej," povedala pre francúzsky denník lďEquipe Hingisová.

Hingisová sa pokúsila o návrat na tenisové dvorce po operácii zranených členkov v auguste minulého roka, no neskončilo sa to podľa jej predstáv. "Bola som na vrchole dosť dlho na to, aby som vedela povedať, že vrátiť sa späť už nie je možné. Ak ste boli štyri roky svetová jednotka, horšie umiestnenie vás nedokáže urobiť šťastným," dodala Hingisová.

Súvisiace články