Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

Tenis: Hingisová vraj vymenila štátneho zástupcu za golfistu

TASR|Publikované 12. feb 2002 o 12:37

Praha 12. februára (TASR) - Švajčiarska tenistka Martina Hingisová má podľa českého denníka Blesk opäť novú lásku. "Mužom jej života" sa stal profesionálny ...

Praha 12. februára (TASR) - Švajčiarska tenistka Martina Hingisová má podľa českého denníka Blesk opäť novú lásku. "Mužom jej života" sa stal profesionálny golfista Španiel Sergio Garcia.

Košická rodáčka s 22-ročným piatym najlepším hráčom na profesionálnej Tour strávila minulý týždeň v luxusnom golfovom klube vzdialenom 70 km od Valencie. "Garde" im robil Sergiov otec, ktorý 21-ročnej Martine dával lekcie z golfu. Mladý pár trávil chvíle voľna bezstarostnou jazdou Sergiovým Ferrari cabrio, dlhými vychádzkami vo dvojici a romantickými večerami za sprievodu melancholických kantilén.

Cez víkend sa ich cesty (dočasne) rozišli, Hingisová odletela na Floridu, kde od 25. februára bude hrať na turnaji v Scottsdale a Garcia sa presunul na golfový turnaj do Kalifornie.

Predchádzajúci vzťah Hingisovej so štátnym zástupcom Chrisom Culkinom, s ktorým strávila Vianoce v Trübbachu a ktorý sa nedávno stal jej susedom v Tampe na Floride, sa tak pravdepodobne stal už minulosťou. "Už sa k tejto téme nemienim vyjadrovať," povedal podľa Blesku údajne pre švajčiarsky Blick ohrdnutý Culkin.

Súvisiace články