Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Tenis: Hingisová sa v Indian Wells pre zranenie odhlásila z debla

TASR|Publikované 8. mar 2002 o 08:37

Indian Wells 8. marca (TASR) - Švajčiarska tenistka Martina Hingisová sa pre zranenie zápästia nezúčastní zápasov štvorhry na turnaji série Masters ...

Indian Wells 8. marca (TASR) - Švajčiarska tenistka Martina Hingisová sa pre zranenie zápästia nezúčastní zápasov štvorhry na turnaji série Masters v americkom Indian Wells (2,1 milióna dolárov). O účasti víťazky dvoch tohtoročných turnajov WTA v dvojhre rozhodne výsledok lekárskej prehliadky.

Bývalá svetová jednotka mala podľa žrebu v úvodnom kole singla voľno, v druhom sa má stretnúť s chorvátskou kvalifikantkou Silvijou Talajovou. Ak Hingisová nebude môcť v singli štartovať, bude to pre organizátorov ďalší veľký úder. Už skôr sa odhlásila dvojnásobná víťazka Australian Open Jennifer Capriatiová, svetová jednotka Venus Williamsová a obhajkyňa titulu jej sestra Serena. Ďalšie lákadlo pre divákov, ruská kráska Anna Kurnikovová, ktorá mala byť Hingisovej partnerkou v debli, vypadla už v 1. kole s domácou Lilianou Osterlohovou hladko 1:6, 4:6.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.