Štvrtok, 5. augusta, 2021Meniny má Hortenzia

Tenis: Hingisová mala počas procesu s Rajčevičom ľúbostný románik s prokurátorom

TASR|17. jún 2001 o 17:06

Miami 17. júna (TASR) - Denník Miami Herald uverejnil vo svojom sobotňajšom vydaní informáciu, že svetová tenisová jednotka Martina Hingisová mala ľúbostný románik s prokurátorom, ktorý ju zastupoval v procese s jej "ctiteľom" Dubravkom Rajčevičom. Ten bol za obťažovanie švajčiarskej tenistky odsúdený na dvojročné väzenie. Miamské periodikum sa odvoláva na vyhlásenia samotného štátneho zástupcu Chrisa Calkina, ktorý potvrdil, že jeho vzťah s 20-ročnou rodáčkou z Košíc aj naďalej trvá.

Verejnosť táto informácia zaskočila, pretože počas procesu s Rajčevičom mohlo dôjsť k zaujatosti zo strany obžaloby. Calkin však tvrdí, že k vzájomnému zblíženiu s Hingisovou prišlo až po Rajčevičovom odsúdení.

"S Martinou máme vzájomný vzťah, ale všetko ostatné je naša súkromná vec. K zblíženiu prišlo až po skončení procesu a vynesení rozsudku. Martina je skvelá žena a ja som šťastnejší ako kedykoľvek predtým," vyjadril sa pre denník Herald Calkin, ktorý sa chystá za Martinou cestovať aj do Wimbledonu.

Hingisová spolu so svojou matkou Melániou Molitorovou je v súčasnosti na návšteve východnej Moravy v Rožnově pod Radhoštěm, kde celý týždeň trávila čas jazdou na koni a tenisovým tréningom. Hoci o jej nápadníkoch sa toho na verejnosti veľa nehovorilo, v minulom roku sa Hingisová objavovala ruka v ruke so švédskym tenistom Magnusom Normanom.

tc mi

Súvisiace články