Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Tenis: Hewittove žalúdočné problémy trvajú

TASR|Publikované 22. jún 2002 o 14:07

Londýn 22. júna (TASR) - Štyridsaťosem hodín pred štartom najslávnejšieho tenisového turnaja vo Wimbledone má svetová tenisová jednotka Austrálčan Lleyton ...

Londýn 22. júna (TASR) - Štyridsaťosem hodín pred štartom najslávnejšieho tenisového turnaja vo Wimbledone má svetová tenisová jednotka Austrálčan Lleyton Hewitt stále problémy so žalúdkom, pre ktoré nenastúpil na štvrťfinálový súboj s Francúzom Arnaudom Clemenotom na turnaji v holandskom Hertogenbosch.

Podľa Hewittových slov mal tieto zdravotné problémy už celý týždeň: "Prvýkrát som cítil, že niečo nie je v poriadku už v pondelok. Teraz môžem len čakať a uvidím. Je to jedna z takých vecí, ktorá sa môže zmeniť zo dňa na deň," dodal Hewit.

"Toto nie je vôbec ideálna príprava na Wimbledon. Potreboval som odohrať o také dva až tri zápasy viac," zhodnotil chorobou prekazenú prípravu na najprestížnejší svetový turnaj austrálsky tenista, ktorý je s kurzom 7:2 u anglických bookmakerov považovaný za top-favorita turnaja na trávnatých dvorcoch All England Clubu.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.