Pondelok, 18. októbra, 2021Meniny má Lukáš

Tenis: Hantuchová vo štvorhre dohrala, so Shaughnessyovou dostali "kanára"

TASR|7. mar 2003 o 09:58

Indian Wells 7. marca (TASR) - Slovenská tenisová jednotka Daniela Hantuchová spolu s Američankou Meghann Shaughnessyovou ako 6. nasadený pár nestačili ...

Indian Wells 7. marca (TASR) - Slovenská tenisová jednotka Daniela Hantuchová spolu s Američankou Meghann Shaughnessyovou ako 6. nasadený pár nestačili v 1. kole štvorhry na turnaji WTA série Masters Pacific Life Open v Indian Wells na Floride (2,1 milióna dolárov) na švajčiarsko-maďarskú dvojicu Emmanuelle Gagliardiová, Petra Mandulová a za jednu hodinu prehrali v dvoch setoch 4:6, 0:6.

Hantuchová zostala v hre ešte vo dvojhre, kde obhajuje titul z vlaňajška. V úvodnom kole singla mala ako tretia nasadená hráčka voľný žreb a v 2. kole nastúpi v piatok práve proti Mandulovej.

Hantuchová so Shaughessyovou počas celého stretnutia nevedeli nájsť účinný recept na predsa len zohratejšie súperky a ako tak odolávali len v úvodnom sete, ktorý prehrali 4:6. V druhom dejstve sa naplno prejavila lepšia spolupráca Gagliardiovej s Mandulovou a slovensko-americkému páru uštedrili "nepopulárneho" kanára.

štvorhra - 1. kolo:

Emmanuelle Gagliardiová, Petra Mandulová (Švaj./Maď.) - Daniela HANTUCHOVÁ, Meghann Shaughnessyová (6-SR/USA) 6:4, 6:0

mi fi

Súvisiace články