Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Tenis: Hantuchová si pred začiatkom turnaja v Miami zaplávala s delfínmi

TASR|Publikované 19. mar 2002 o 18:11

Miami 19. marca (TASR) - Súčasná slovenská ženská tenisová jednotka Daniela Hantuchová, ktorá v sobotu triumfovala na turnají série Masters WTA Tour ...

Miami 19. marca (TASR) - Súčasná slovenská ženská tenisová jednotka Daniela Hantuchová, ktorá v sobotu triumfovala na turnají série Masters WTA Tour v americkom Indian Wells, si niekoľko dní pred svojím štartom na ďalšom podujatí série v Miami zaplávala s delfínmi.

Sedemnástej hráčke rebríčka WTA robili v morskom akváriu v blízkosti Crandon Parku spoločnosť aj dvojnásobná víťazka Australian Open Američanka Jennifer Capriatiová, Španiel Juan Carlos Ferrero či americký daviscupový reprezentant James Blake.

"Vždy som sa rada pozerala na najlepších svetových tenistov, nikdy som sa ich však nesnažila napodobňovať, pretože podľa mňa by mala mať každá hráčka svoj vlastný štýl hry a úderovú techniku. Momentálne sa však cítim mentálne oveľa silnejšia, ako pred niekoľkými mesiacmi, triumf v Indian Wells mi určite dodá aj potrebné sebavedomie," povedala Hantuchová, ktorá má v 1. kole turnaja v Miami voľný žreb, v druhom sa stretne s víťazkou duelu Cara Blacková (Zimb.) - Maja Matevžičová (Slovin.).

mk pb

Súvisiace články