Nedeľa, 24. októbra, 2021Meniny má Kvetoslava

Tenis: Hantuchová podpísala zmluvu na fedcupový zápas s Nemeckom

TASR|3. apr 2003 o 20:40

Bratislava 3. apríla (TASR) - Deviata hráčka aktuálneho ženského svetového rebríčka WTA Daniela Hantuchová sa rozhodla, že bude reprezentovať Slovensko ...

Bratislava 3. apríla (TASR) - Deviata hráčka aktuálneho ženského svetového rebríčka WTA Daniela Hantuchová sa rozhodla, že bude reprezentovať Slovensko minimálne v prvom kole tohtoročného Pohára federácie.

Zverenky kapitána Tomáša Malika začnú s obhajobou vlaňajšieho prvenstva v zápase 1. kola svetovej skupiny na pôde Nemecka 26. a 27. apríla v Ettenheime a zatiaľ na tento jeden zápas podpísala Hantuchová zmluvu so Slovenským tenisovým zväzom (STZ). "Reprezentovať svoju krajinu je pre mňa vždy cťou. Stále mám v pamäti krásny úspech, ktorý sme dosiahli minulý rok víťazstvom v Pohári federácie," povedala pre TV Markíza najlepšia slovenská tenistka, ktorá sa najbližšie predstaví na antukových turnajoch v USA.

Okrem Hantuchovej podpísali zmluvy so STZ aj zvyšné tri členky víťazného tímu z vlaňajšieho finále v Maspalomase - Janette Husárová, Henrieta Nagyová a Martina Suchá. Nemení sa ani realizačný tím, trénerom zostal Štefan Čižmarovič, Michal Kovarčík bude zodpovedný za kondičnú prípravu, Roman Fano za lekársku starostlivosť a masérom je naďalej Michal Danac.

mp la

Súvisiace články