Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Tenis: Hantuchová na Indian Wells postúpila do 4. kola

TASR|Publikované 11. mar 2002 o 10:13

Indian Wells 11. marca (TASR) - Slovenská reprezentantka 18. nasadená Daniela Hantuchová, vyhrala v 3. kole tenisového turnaja WTA série Masters Pacific ...

Indian Wells 11. marca (TASR) - Slovenská reprezentantka 18. nasadená Daniela Hantuchová, vyhrala v 3. kole tenisového turnaja WTA série Masters Pacific Life Open v americkom Indian Wells (2,1 milióna dolárov) za rovných 100 minút nad 16. nasadenou Rakúšankou Barbarou Schettovou 5:7, 6:3, 6:1 a postúpila do 4. kola.

Priebeh prvého setu bol vzácne vyrovnaný, keď obe hráčky mali problémy podržať si svoje podanie. V závere mala pevnejšie nervy skúsenejšia Schettová, ktorá zvíťazila 7:5. Vyrovnaný bol aj začiatok druhého dejstva, no za stavu 3:3 chytila 18-ročná Hantuchová správny rytmus a až do konca zápasu dovolila súperke získať už iba jednu hru. Našej tenistke sa tak podaril revanš za osemfinálovú prehru z turnaja v Zürichu na jeseň minulého roku.