Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Tenis: Grafová verí, že Agassi v Paríži získa titul

TASR|Publikované 26. máj 2002 o 13:03

Berlín 26. mája (TASR) - Bývalá nemecká tenistka a svetová jednotka Steffi Grafová verí, že jej manžel Američan Andre Agassi je schopný vyhrať blížiaci ...

Berlín 26. mája (TASR) - Bývalá nemecká tenistka a svetová jednotka Steffi Grafová verí, že jej manžel Američan Andre Agassi je schopný vyhrať blížiaci sa grandslamový turnaj Roland Garros v Paríži. Grafová v článku nemeckého nedeľníka Welt am Sonntag, že tajomstvo Agassiho úspechov spočíva v jeho intenzívnom zaťažovacom tréningu.

"Je skvelé sledovať ako mu jeho tréningové metódy v posledných rokoch pomáhajú zvyšovať jeho fyzickú kondíciu. To ho aj posledných 15 rokov ochránilo pred všetkými vážnejšími zraneniami. Ľudia obyčajne hovoria, že starší hráči strácajú motivácu, pretože sa v živote už zamerali na iné ciele, na rodinu, deti. Môžem povedať, že práve rodina, ktorá za vami stále stojí, vám dáva novú motiváciu a ciele. Vek v žiadnom prípade nevylučuje možnosť úspechu. Ktokoľvek chce v Paríži vyhrať,musí byť absolútne fit, pre mňa to teda nie je otázka veku," povedala jedna z najlepších hráčok histórie ženského svetového tenisu.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.