Piatok, 23. júla, 2021Meniny má Oľga

Tenis: Grafová v predstihu porodila syna, v Mahwahu ponúkli 10 miliónov USD

TASR|27. okt 2001 o 16:08

Berlín 27. októbra (TASR) - Podľa informácií nemeckého denníka Bild porodila Steffi Grafová v piatok na súkromnej klinike v Las Vegas syna.

Potomok nemeckej tenisovej legendy a americkej hviezdy Andreho Agassiho sa narodil tri týždne pred termínom, napriek tomu pôrod prebehol bez väčších komplikácií. Agassi junior vážil po pôrode 2,6 kg a meral 50 cm. Prominentný tenisový pár zatiaľ ešte meno pre svojho potomka nevybral.

Organizátor exhibičného tenisového turnaja v americkom Mahwahu (štát New Jersey) John Korff ponúkol mladomanželom 10 miliónov dolárov za účasť ich potomka na turnaji v roku 2017. Tridsaťdvaročná Grafová vždy udržiavala s Korffom veľmi dobré vzťahy.

Agassi a Grafová, bývalé svetové tenisové jednotky, sa zosobášili len pred pár dňami v Las Vegas na súkromnom obrade. Tridsaťdvaročná Grafová odišla z vrcholového športu v roku 1999, Agassi je aktívnym tenistom dodnes. André už raz bol ženatý s herečkou Brooke Shieldsovou, Steffi sa vydala prvýkrát. Začali spolu chodiť po Roland Garros v roku 1999.

Fanúšikovia sú teraz zvedaví, ako najnovšie udalosti ovplyvnia Agassiho tenisovú kariéru, keďže po uzavretí manželstva s Brooke Shieldsovou klesol v rebríčku ATP na 141. priečku a na piedestál sa vrátil až po ukončení dvojročného manželstva.

tc ph

Súvisiace články