Utorok, 3. augusta, 2021Meniny má Jerguš

Tenis: EuroTel Slovak Indoor 2001 bez zranenej Lichovcevovej

TASR|12. okt 2001 o 21:16

Bratislava 12. októbra (TASR) - Jediný tenisový turnaj žien na okruhu WTA Tour na Slovensku, EuroTel Slovak Indoor 2001 (dotácia 110.000 dolárov), sa ...

Bratislava 12. októbra (TASR) - Jediný tenisový turnaj žien na okruhu WTA Tour na Slovensku, EuroTel Slovak Indoor 2001 (dotácia 110.000 dolárov), sa uskutoční bez pôvodne prvej nasadenej hráčky, Rusky Jeleny Lichovcevovej, ktorá sa pre zdravotné problémy odhlásila.

V nedeľňajšom žrebe by sa tak mala na poste jednotky turnaja objaviť obhajkyňa minuloročného víťazstva Češka Daniela Bedáňová.

"V piatok o 16.00 nám WTA oznámila, že Jelena Lichovcevová sa pre zdravotné problémy nezúčastní na našom turnaji. Práve WTA nám ju dalo ako tzv. "striebornú hráčku". Vzhľadom na to, že neúčasť oznámila veľmi neskoro, očakávame, že v budúcom ročníku turnaja nám to WTA vráti tým, že k nám pošle rebríčkovo lepšie postavené hráčky." povedal riaditeľ turnaja Igor Moška.

K dvojici slovenských reprezentantiek v pavúku hlavnej súťaže Lenke Dlhopolcovej a Stanislave Hrozenskej, sa namiesto ruskej tenistky, pripojí Ľudmila Cervanová.

Turnaj začína v sobotu bojmi v kvalifikácii, v ktorej sa predstaví ďalšia sedmička mladých slovenských hráčiek .

Súvisiace články