Streda, 14. apríla, 2021Meniny má Justina

Tenis: Dokičová nechce svojich rodičov na turnaji WTA v Linzi

TASR|22. okt 2002 o 14:03

Linz 22. októbra (TASR) - Juhoslovanská tenistka Jelena Dokičová sa na tenisovom turnaji WTA v rakúskom Linzi opäť zviditeľnila rodinnými spormi, keď ...

Linz 22. októbra (TASR) - Juhoslovanská tenistka Jelena Dokičová sa na tenisovom turnaji WTA v rakúskom Linzi opäť zviditeľnila rodinnými spormi, keď vedenie turnaja požiadala o nevpustenie svojich rodičov Damira a Liliany do haly.

Dôvodom pre tento krok je údajne bitka, do ktorej sa zaplietol škandálmi preslávený Damir Dokič a jej priateľ Brazílčan Enrique Bernoldi, ktorý je pretekárom F1.

V posledných rokoch sa Dokičová, na ktorú všade dohliadajú telesní strážcovia, preslávila viac rodinnými škandálmi ako tenisovými úspechmi. Rodina z Belehradu sa po vypuknutí občianskej vojny v Juhoslávii v roku 1991 presťahovala do Austrálie, kde sa Damir Dokič stal pre svoje alkoholické excesy obľúbeným terčom austrálskych médií. Koncom roku 2000 sa rodina s dvoma deťmi Jelenou a Savom vrátili do rodnej Juhoslávie, odkiaľ však Jelena odišla do USA a už vyše roka žije vo floridskej Tampe.

Súvisiace články