Utorok, 27. júla, 2021Meniny má Božena

Tenis: Do tréningu na Fed Cup sa zapojila aj Hantuchová

TASR|25. apr 2001 o 21:26

Bratislava 25. apríla (TASR) - Na antuke centrálneho dvorca Národného tenisového centra (NTC) v areáli bratislavského Slovana pokračovali slovenské tenistky v utorok v príprave na víkendové stretnutie 1. kola svetovej skupiny Pohára federácie proti tímu Maďarska. Po Henriete Nagyovej a Karine Habšudovej sa do tréningového procesu zapojila už aj Daniela Hantuchová, ktorá sa vrátila z USA. Spomínanú trojicu doplní jedna z dua Stanislava Hrozenská - Ľubomíra Kurhajcová.

"Spolu s Henrietou Nagyovou a Karinou Habšudovou podvečer trénovala už aj Daniela Hantuchová. Štvrtú hráčku vyberiem vo štvrtok a rozhodujem sa medzi Hrozenskou a Kurhajcovou. Čo sa týka Karininho zdravotného stavu, už je na tom v porovnaní s predchádzajúcimi dňami lepšie. Po nečakom odchode Jeanetty Husárovej do Milána nie je atmosféra v družstve nijak napätá, všetky hráčky sú profesionálky a sú nad vecou," povedal nehrajúci kapitán slovenského tímu Peter Vajda.

Do Bratislava už pricestovala aj výprava Maďarska, ktorá sa ubytovala v hoteli Danube a antuku v areáli Slovana Bratislava si už vyskúšali maďarská jednotka Rita Kuti-Kisová, Petra Mandulová a Anikó Kaprosová. Slávnostné žrebovanie zápasu Slovensko - Maďarsko je na programe v piatok (11.00), deň pred úvodnými dvojhrami. la vk mp

Súvisiace články