Utorok, 3. augusta, 2021Meniny má Jerguš

Tenis-DC: Vo finále nastúpi aj Rafter, v nedeľu zápas Hewitt - Grosjean

TASR|29. nov 2001 o 09:54

Melbourne 29. novembra (TASR) - Nehrajúci kapitán austrálskeho daviscupového tímu John Fitzgerald nominoval na finále Davisovho pohára proti tenistom Francúzska pre dvojhry dvojicu Lleyton Hewitt, Patrick Rafter...

Melbourne 29. novembra (TASR) - Nehrajúci kapitán austrálskeho daviscupového tímu John Fitzgerald nominoval na finále Davisovho pohára proti tenistom Francúzska pre dvojhry dvojicu Lleyton Hewitt, Patrick Rafter, jeho náprotivok Guy Forget pred štvrtkovým žrebovaním oznámil, že v singli sa predstavia Sebastien Grosjean a Nicolas Escude.

Piatkový program otvorí v Melbourne Park súboj domácej a svetovej jednotky Hewitta s dvojkou tímu z krajiny galského kohúta Escudem a v druhom singli nastúpi austrálska dvojka Rafter, ktorého štart pre zranenie ramena bol až do poslednej chvíle otázny, proti jednotke súpera Grosjeanovi. V sobotu je na programe už tradične štvorhra, kde sa predstavia veterán Todd Woodbridge s Wayne Arthursom proti dvojici Cédric Pioline, Fabrice Santoro.

V nedeľu je na programe najskôr súboj lídrov oboch tímov Hewitta s Grosjeanom, ktorý bude reprízou nedávneho finále Turnaja majstrov. Na záver celého finále sa stretne Rafter s Escudem.

Program finále Davisovho pohára Austrália - Francúzsko:

piatok (1.00 SEČ):

Lleyton Hewitt - Nicolas Escude, Patrick Rafter - Sebastien Grosjean

sobota (4.00):

Wayne Arthurs, Todd Woodbridge - Cédric Pioline, Fabrice Santoro

nedeľa (1.00):

Hewitt - Grosjean, Rafter - Escude

Súvisiace články