Štvrtok, 21. októbra, 2021Meniny má Uršuľa

Tenis-DC: Slováci v Luxembursku bez Kučeru a Sekáča, Moška verí Beckovi

TASR|1. apr 2003 o 19:13

Bratislava 1. apríla (TASR) - Nehrajúci kapitán slovenského daviscupového tímu Miloš Mečíř sa bude musieť v stretnutí 2. kola 1. skupiny euroafrickej ...

Bratislava 1. apríla (TASR) - Nehrajúci kapitán slovenského daviscupového tímu Miloš Mečíř sa bude musieť v stretnutí 2. kola 1. skupiny euroafrickej zóny na pôde Luxemburska (4. - 6. apríla v Eschi) defnitívne zaobísť bez dvoch pôvodne nominovaných hráčov Karola Kučeru a Branislava Sekáča.

Kučera sa podrobil v utorok lekárskemu vyšetreniu u Branislava Deleja, ktoré ukázalo, ža zranené zápästie na ľavej ruke bude musieť minimálne sedem dní odpočívať, Sekáčovi zmenožnili odchod do Luxemburska chronické problémy s platničkou.

"Karolovi budú musieť zápästie opichnúť a v najbližších dňoch dostane aj infúzie. Ak bude všetko prebiehať podľa plánu, s tréningom by mohol začať v priebehu siedmich až desiatich dní. V každom prípade chce stihnúť antukový turnaj serie Masters v Monte Carlo. Pri neúčasti Kučeru a Dominiku Hrbatého naše šance v Luxembursku poklesli, ja som však optimistom. Verím totiž, že Karol Beck vybojuje v dvojhrách dva body a bude ťahúňom aj vo štvorhre. Okrem toho Ladislav Švarc i Michal Mertiňák majú šancu uspieť proti luxemburskej dvojke," povedal generálny sekretár Slovenského tenisového zväzu Igor Moška.

la

Súvisiace články