Štvrtok, 21. októbra, 2021Meniny má Uršuľa

Tenis-DC: Slováci trénovali v Eschi dvojfázovo, Švarc prechladnutý

TASR|1. apr 2003 o 22:10

Esch 1. apríla (TASR) - Slovenskí daviscupoví reprezentanti pokračovali v Eschi v príprave na stretnutie 2. kola 1. skupiny euroafrickej zóny proti ...

Esch 1. apríla (TASR) - Slovenskí daviscupoví reprezentanti pokračovali v Eschi v príprave na stretnutie 2. kola 1. skupiny euroafrickej zóny proti Luxembursku (4. - 6. apríla). Karol Beck, Ladislav Švarc, Igor Zelenay i Michal Metriňák absolvovali dvojfázový tréning, pričom sa venovali rôznym herným činnostiam.

"Najskôr si Beck s Mertiňákom a Zelenay so Švarcom zahrali proti sebe dvojhru, podvečer sa chlapci venovali nácviku štvorhry. Švarc je trochu prechladnutý, nemalo by to však ohroziť jeho štart v dueli s Luxemburskom," informoval priamo z Eschu medzinárodný sekretár Slovenského tenisového zväzu Ľubomír Páleník.

Nehrajúci kapitán slovenského tímu Miloš Mečíř sa bude musieť definitívne zaobísť bez dvoch pôvodne nominovaných Karola Kučeru a Branislava Sekáča, ktorí nie sú zdravotne fit. "Nehrajúci kapitán zatiaľ nenahlásil zmeny a urobí tak asi až niekoľko hodín pred štvrtkovým žrebom. Už v tejto chvíli je však jasné, že Kučeru so Sekáčom nahradia v nominácii Zelenay s Mertiňákom," dodal Páleník.

la

Súvisiace články