Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Tenis-DC: Ivaniševič proti Argentíne nastúpi možno vo štvorhre

TASR|Publikované 2. apr 2002 o 12:45

Záhreb 2. apríla (TASR) - Wimbledonský víťaz Goran Ivaniševič možno predsa len nastúpi vo štvrťfinále Davisovho pohára proti Argentíne, ktoré sa uskutočnia ...

Záhreb 2. apríla (TASR) - Wimbledonský víťaz Goran Ivaniševič možno predsa len nastúpi vo štvrťfinále Davisovho pohára proti Argentíne, ktoré sa uskutočnia v termíne 5. až 7. apríla v Buenos Aires. Tridsaťročný tenista, ktorý sa úspešne zotavuje po zranení ramena, by však v prípade svojej účasti v tíme nastúpil iba vo štvorhre.

"Dlho nehral, s raketou ho uvidím po prvý raz až v stredu. Sám som zvedavý, ako mu to pôjde," povedal nehrajúci kapitán Chorvátska Niki Pilič a dodal: "Určite sa nepredstaví vo dvojhre, ale stále verím, že v debli by hrať predsa len mohol.

Chorvátske družstvo tvorí zatiaľ trio Ivan Ljubičič, Zeljko Krajan a Ivo Karlovič. Argentína pod taktovkou Alejandra Gattikera nastúpi v rovnakej zostave ako v prvom kole, s Guillermom Caňasom, Juanom Ignaciom Chelom, Gastonom Gaudiom a deblovým špecialistom Lucasom Arnoldom.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.