Piatok, 23. júla, 2021Meniny má Oľga

Tenis: Dážď nahustil nedeľňajší program stretnutia Fed cupu Slovensko - Rusko

TASR|21. júl 2001 o 20:32

Bratislava (TASR): Hlavný rozhodca tenisového stretnutia 2. kola Pohára federácie Slovensko - Rusko Andreas Egli (Švajč.) rozhodol pre neutíchajúci ...

Bratislava (TASR): Hlavný rozhodca tenisového stretnutia 2. kola Pohára federácie Slovensko - Rusko Andreas Egli (Švajč.) rozhodol pre neutíchajúci dážď po dohode s nehrajúcimi kapitánmi oboch tímov o zmene programu zápasov. Úvodnú dvojhru medzi Henrietou Nagyovou a Linou Krasnoruckou, ktorú prerušili za stavu 6:4 pre slovenskú jednotku, dohrajú v nedeľu o 11.00. Druhá sobotňajšia dvojhra medzi Danielou Hantuchovou a Jelenou Dementievovou začne najskôr o 12.00.

Tretia dvojhra medzi tímovými jednotkami Nagyovou a Dementievovou začne 1,5 až 2 hodiny po skončení 2. dvojhry. Nasledovať bude duel dvojek Hantuchovej a Kransoruckej.

Ak bude po dvojhrách rozhodnuté, štvorhra sa hrať nebude. Keďže žiadna hráčka nemôže hrať za 1 deň 3 zápasy (prípad Hantuchovej) v prípade nerozhodného stavu 2:2 sa štvorhra Karin Habšudová - Hantuchová proti Jelene Lichovcevovej a Nadežde Petrovovej dohrá v pondelok, v zatiaľ neurčenom termíne (vstupné zdarma).

Súvisiace články