Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

Tenis: "Bum-bum" Becker v exhibícii s Lecontom a Cashom

TASR|Publikované 18. mar 2002 o 15:19

Berlín 18. marca (TASR) - Trojnásobný wimbledonský víťaz Nemec Boris Becker oznámil, že v apríli sa predstaví domácemu publiku v dvoch exhibičných zápasoch, ...

Berlín 18. marca (TASR) - Trojnásobný wimbledonský víťaz Nemec Boris Becker oznámil, že v apríli sa predstaví domácemu publiku v dvoch exhibičných zápasoch, v ktorých budú jeho súpermi ďalší legendárni tenisti Henri Leconte a Pat Cash.

"Tenis hrám stále, je dôležitou súčasťou môjho života," vyhlásil 34-ročný Becker, ktorý nastúpi 12. apríla proti Francúzovi Henrimu Lecontovi a o dva dni neskôr proti wimbledonskému víťazovi Patovi Cashovi z Austrálie.

"Body a rebríček síce pre mňa už dlhšie nič neznamenajú, ale keď vyjdem na kurt, chcem vyhrať ako za mlada," povedal bývalý najlepší hráč svetového rebríčka.

V súčasnosti sa vynálezca "bum-bum" tenisu pripravuje v Miami na Floride, kde žije aj jeho bývalá manželka Barbara s deťmi. Hoci v posledných troch rokoch bol osobný život nemeckého "národného hrdinu" pretriasaný vo všetkých médiách, po zverejnení svojho vzťahu s Američankou iránskeho pôvodu Patrice Faramehovou nevylúčil svoj letný comeback v bundeslige.

Súvisiace články