Streda, 14. apríla, 2021Meniny má Justina

Tenis: Britskému tenistovi Timovi Henmanovi sa v sobotu narodila dcéra Rose

TASR|20. okt 2002 o 12:56

Londýn 20. októbra (TASR) - Svetová mužská tenisová päťka Tim Henman sa stal v sobotu otcom. Manželka najlepšieho britského hráča Lucy porodila v londýnskej ...

Londýn 20. októbra (TASR) - Svetová mužská tenisová päťka Tim Henman sa stal v sobotu otcom. Manželka najlepšieho britského hráča Lucy porodila v londýnskej nemocnici dcéru, ktorá dostala meno Rose Elisabeth.

"Som nesmierne šťastný. Tešili sme sa na to s Lucy takmer rok a rád by som poďakoval všetkým v pôrodnici," uviedol dvadsaťosemročný Henman, podľa ktorého pôrod prebehol hladko a malá Rose váži 3,75 kilogramu.

Aj keď Henmanovci očakávali dieťa v tomto týždni, britský reprezentant štartoval na turnaji Masters v Madride. Po vyradení Thajčanom Paradornom Srichaphanom však priznal, že sa nemohol na tenis poriadne sústrediť. "Nie je to jednoduché sa koncentrovať na dianie na kurte, keď viete, že doma sa dejú omnoho dôležitejšie veci," dodal Henman, ktorý sa ani teraz doma dlho nezdrží, pretože má budúci týždeň obhajovať minuloročné víťazstvo na turnaji v Bazileji.

Neúspechom v Madride ohrozil Henman svoju účasť na Turnaji majstrov v Šanghaji, takže potrebuje nutne získať nejaké body. "Nijak zvláštne sa tým nezaoberám. Čo sa má stať, to sa aj stane," ukončil Henman.

Súvisiace články