Štvrtok, 5. augusta, 2021Meniny má Hortenzia

Tenis: Beckerovci sa budú usilovať o mimosúdne vyrovnanie

TASR|8. jan 2001 o 21:09

Miami 8. januára (TASR) - Bývalý nemecký tenista Boris Becker a jeho manželka Barbara, ktorí sú v rozvodovom konaní, by chceli v najbližších dňoch dosiahnuť mimosúdne vyrovnanie vo veci výživného a opatrovníctva ich dvoch synov. Informovali o tom ich práv

ni zástupcovia. Floridský sudca súhlasil s odkladom súdneho pojednávania, ktoré sa malo uskutočniť v pondelok a ktoré malo rozhodnúť o tom, či má súd na Floride právomoc rozhodovať v tomto prípade. Pojednávanie bolo odročené minimálne do 18. januára, aby mali manželia Beckerovci čas na mimosúdnu dohodu.

Obhajca Barbary Beckerovej Sam Burstyn uviedol, že dohoda je na dosah. Obaja sa snažia vyriešiť celú záležitosť čo najrýchlejšie a najlepšie, v súkromí a dôstojne, dodal právnik.

Beckerovci oznámili svoj rozchod 5. decembra po sedemročnom manželstve. Trojnásobný olympijský víťaz podal 15. decembra v Mníchove žiadosť o rozvod a Barbara minulý mesiac požiadala miamský súd o opatrovníctvo ich dvoch detí a zároveň žiada časť ich spoločného majetku. Barbara požaduje adekvátne výživné a právo žiť v ich exkluzívnom dome neďaleko Miami, ktorého cena sa odhaduje na 1,4 milióna dolárov.

Súvisiace články