Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Tenis: Becker uvažuje o ďalšom návrate, tentoraz na dvorce nemeckej bundesligy

TASR|Publikované 1. mar 2002 o 13:24

Dubaj 1. marca (TASR) - Bývalá nemecká tenisová hviezda Boris Becker uvažuje o svojom ďalšom veľkon návrate na tenisové dvorce. Počas svojej návštevy ...

Dubaj 1. marca (TASR) - Bývalá nemecká tenisová hviezda Boris Becker uvažuje o svojom ďalšom veľkon návrate na tenisové dvorce. Počas svojej návštevy Dubaja v Perzskom zálive Becker uviedol, že v lete plánuje návrat na scénu nemeckej bundesligy.

"Som ešte stále dušou tenisový hráč a preto to nemôžem definitívne len tak nechať," povedal 34-ročný Becker, ktorý svoj návrat neoznámil po prvý raz. Najprv sa objavoval v exhibíciach, neskôr hrával na turnajoch starých pánov a teraz sa plánuje vrátiť do bundesligy, kde svoj posledný zápas odohral ešte 7. septembra 1997.

Becker, ktorý trikrát stál na víťaznom stupienku najprestížnejšieho grandslamového turnaja vo Wimbledone, navštívil v Dubaji aj jedného z bohatých šejkov, ktorého považuje za "strarého priateľa" a nenechal si ujsť ani turnaj ATP, kde vo štvrtok jeho krajan Rainer Schüttler zdolal Švajčiara Rogera Federera.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.